English
Czech
Facebook
Call Us

Prague Chauffeurs

Poskytujeme kompletní servis v oblasti přepravy osob, od transportu na letiště a z letiště přes vyhlídkové jízdy až po přepravu po celé Evropě, disponujeme všemi typy vozidel od luxusních mercedesů až po osmdesát let staré veterány. Našich služeb využilo již mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme fixní cenu a flexibilní přístup. Naši řidiči disponují jazykovými znalostmi a budou Vám nápomocni při všech vašich cestách. Nabízíme spolupráci Vaší firmě, cestovní agentuře a hotelům za výhodných podmínek.

Prague Chauffeurs

Vyhlídkové jízdy

Zajišťujeme projížďky v historických vozidlech značky Praga. Projížďky se staly velice populární a vyhledávanou službou díky několika faktorům. Jde o výjíždku v zrenovovaném komfortním veteránu pod širou oblohou, tudíž spatříte město stylově a z netradičního pohledu. K ucelenému zážitku přispějí naši řidiči, kteří doplní výjížďku výkladem zajímavostí z historie. Dále se také specializujeme na soukromé výjížďky po českých památkách.

Prague Chauffeurs

Svatební vozy

Naše svatební vozy jsou připraveny pro Váš slavnostní den tak, aby jste si ho pamatovali do konce svého života. Výbornou volbou pro tento výjimečný den jsou naše historické vozy, dodají tomuto dni punc zvláštnosti a noblesy jaký tento den vyžaduje.

Svatba


Contact