English
Czech
Facebook
Call Us

Prague Chauffeurs

Vyhlídkové jízdy

Nejlepší způsob jak jet na soukromý výlet s osobním řidičem. Budete mít možnost zastavit, vystoupit, prohlédnout si památku či navštívit atrakci a pak v klidu pokračovat dál k další pamětihodnosti. Nespěchat na autobus nebo se hnát někam s velkou skupinou lidí. Zde představujeme několik nejběžnejších variant výletů. Pokud máte zájem navštívit nějaké jiné město či památku, kontaktujte nás a my vám sdělíme podrobnosti. Také můžeme přizpůsobit veškeré požadavky a můžeme několik památek spojit do jednoho výletu a přizpůsobit cenu vašemu rozpočtu.Projížďka Veteránem

od 1950 Kč
veterán v Praze

Tato projížďka je opravdu nejlepší způsob jak poznat historické centrum města. Při jízdě úzkými uličkami města v krásném starém voze vám bude náš řidič vyprávět o jeho historii. Garantujeme že tato projížďka je nezapomenutelným zážitkem.

Projížďka ve Felicii

od 1600 Kč
Škoda Felicia

Pojdte s projet Starou Škodou Felicia z roku 1960 po Praze či okolí. Naplánujte si vlastní výlet na Karlštejn či jinou Českou památku. Řidič Vás vyzvedne na Vaší adrese a zas odveze tam kam potřebujete. Tato vyjížďka je skvělým dárkem pro Vaše blízké.

Projížďka soukromou lodí

cena na vyžádání
Private Boat Cruise

Pronajměte si soukromou loď a projeďte se po Vltavě. Oslavte narozeniny, významné výročí nebo si jen tak užijte soukromou plavbu jachtou po Vltavě.

Výlet na Karlštejn

od 3600 Kč
Karlstejn Castle

Tento majestátní gotický hrad z poloviny 14. století je zasazený do malebné krajiny plné hustých lesů. Byl postaven králem Karlem IV. a sloužil jako bezpečná úschovna korunovačních klenotů a svatých relikvií. A je jedním ze základních kamenů české historie, proto je jedním z nejoblíbenejších turistických cílů.

Výlet na Konopiště a do pivovaru

od 3600 Kč
Konopiste Chateau

Výlet za kuturou s ochutnávkou piva na zámek Konopiště, jenž byl založen ve 14. století. Zámek proslul díky svým rozsáhlým sbírkám zbraní a loveckých trofejí následníka trůnu Františka Ferdinanda d´Este zavražděného v roce 1914 v Sarajevu. K lákadlu také přispívá přítomnost nedalekého pivovaru ve Velkých Popovicích, při jeho návštěvě budete mít možnost nejen, shlédnout jak se pivo vaří, ale také ho i ochutnat.

Výlet do sklárny

od 3600 Kč
Glass

Nižbor je malé město vzdáleno asi 40km od Prahy. Nachází se zde jedna z nejznámejších českých skláren. Seznámíte se zde s ruční výrobou křišťálu i se zdobením a broušením skla. Budete mít možnost navštívit firemní prodejnu, kde budete moci zakoupit sklářské výrobky za tovární ceny.

Výlet do Karlových Varů

od 4800 Kč
Karlovy Vary

Přijměte naše pozvání do Karlových Varů, světově proslulých lázní založených v roce 1358 Karlem IV. Kde sídlí jedna ze světoznámých skláren Moser, jejíž výrobky můžete shlédnout na výstavě. Dále lázeňské město vybízí k romantickým procházkám na promenádě kde můžete ochutnat všechny termání prameny.

Výlet do Českého Krumlova

od 6900 Kč
Cesky Krumlov

Zveme vás k návštěvě malebného středověkého města Český Krumlov, které leží na řece Vltavě v krásné krajině jižích Čech. Město bylo založeno ve 13. století a zachovalo si svůj středověký charakter, díky kterému se dostalo i na seznam světového dědictví UNESCO. Nad městem se tyčí mohutný Hrad Český Krumlov, který býval sídlem rodu Rožmberků a Schwarzenberků.

Výlet na zámek Hluboká

od 6900 Kč
Hluboka Chateau

Zámek Hluboká byl založen jako strážný hrad v 13. století. v 17. století zámek koupili Schwanzenbergové, kteří zde žili až do roku 1939 a přestavěli ho do současné podoby podle vzoru královského hradu ve Windsoru.

Výlet do Kutné Hory

od 4200 Kč
Kutna Hora

Malebné středověké město Kutná Hora, které je na seznamu světového kultního dědictví UNESCO se nachází asi 60 kilometrů východně od Prahy. Ve městě můžete navštívit jedinečnou gotickou katedrálu Svaté Barbory nebo si projít staré stříbrné doly, které byly ve středověku zdrojem bohatství města. Pak můžete také navštívit nedalekou kostnici zdobenou 40.000 kostmi.

Kontakt